Grozs

No products in the cart.

Myospots ar zemeņu garšu

34,99 

Myospots palīdz ar mēles pacelšanas vingrinājumiem, lai uzlabotu mēles pozīciju un novērstu mutes elpošanu.

Nav noliktavā

SKU: MYSPZ Kategorija:

Myospots ir jauns, uzticams miofunkcionālais terapijas līdzeklis bērniem un pieaugušajiem, kas palīdz ar mēles pacelšanas vingrinājumiem un veicina deguna elpošanu.

Regulāra Myospots izmantošana var palīdzēt novērst:

  • Mutes elpošanas gadījumus
  • Krākšanu
  • Miega apnoju
  • Sliktu nakts miegu
  • Disfāgiju
  • Pirkstu sūkāšanas ieradumu
  • Runas traucējumus

Iepakojumā ir 100, nelieli, šķīstoši, pilnīgi dabīgu sastāvdaļu, zemeņu garšas mutes spilventiņi, kuri pielīp pie mutes aukslejām, palīdz trenēt pareizu mēles pozīciju un attīstīt parasto deguna elpošanu.

Myospots nav lipīgi, tāpēc nelīp ne pie pirkstiem, ne viens pie otra uzglabāšanas procesā. Tie ir izgatavoti no higroskopiskiem materiāliem, kas uzsūc mitrumu no apkārtējās vides, tāpēc tie pielīp tikai pie aukslējām.

Pirms lietošana, lūdzu lasi šeit – Kā pareizi izmantot Myospots mēles vingrinājumiem

Cik ilgi jālieto Myospots?
Myospots lietošana 2-3 reizes dienā vismaz 3 mēnešus ir pietiekama, lai izveidotu ilgstošu deguna elpošanas ieradumu, taču mēle ir muskulis, un tās treniņš joprojām ir nepieciešams, lai uzturētu tās spēku. Šī iemesla dēļ ieteicams spilventiņus lietot reizi dienā vai katru otro dienu arī pēc ārstēšanas beigām, lai saglabātu mēles pacēluma ieradumu un uzturētu mēles muskuļa spēku.

No kā ražoti Myospots?
Myospots ir gatavoti no agara (želatīnam līdzīga izejviela), celulozes un ksantāna sveķiem, tie ir saldināti ar stēviju, tiem ir patīkama garša un krāsa, lai būtu pievilcīgi gan pieaugušajiem, gan bērniem. Bērniem tos var piedāvāt kā sava veida kārumu, nevis primāri kā ārstēšanas līdzekli.

Kāda vecuma cilvēkiem paredzēts Myospot?
Mysopts paredzēti bērniem no divu gadu vecuma un bērniem līdz sešu gadu vecumam, Myospots ieteicams lietot pieaugušā uzraudzībā. Tie ir viegli lietojami visu vecumu cilvēkiem, jo piestiprinātais spilventiņš neapzināti virza mēli uz pareizo pieskaršanās punktu. Izmantojot Myospots, nav jāvelta papildu laiks mēles vingrināšanai, jo mēle vingrinājumu veic neapzināti, kamēr darāt ikdienas darbus – to var apvienot ar mājas darbu pildīšanu, lasīšanu, TV skatīšanos un spēlēšanos.

Vai Myospots ir droši?
Myospots izgatavoti no dabīgām sastāvdaļām. Produktu izstrādā Austrālijā (uzņēmums Myospots Australia Pty LTD), tos ražo Acino Pharma Šveicē saskaņa ar Eiropas LRP.  Myospots ir iekļauts Austrālijas Terapeitisko preču reģistrā (ARTG-326829) kā 1.klases medicīnas ierīce, un tam ir Eiropas GPSD (Vispārējā produktu drošības direktīva) sertifikāts.

Svars 0,10 kg
Dimensijas 5 × 5 × 10 cm
Piegāde

2 – 3 darba dienās