Grozs

No products in the cart.

Logopēds

Kas ir logopēds?

Logopēds ir speciālists, kurš veic diagnosticēšanas darbu, novērtē bērna runas un valodas attīstību, kā arī nosaka, vai bērnam ir runas un valodas traucējumi.

Logopēds kopā ar bērnu, individuālu nodarbību laikā veic koriģējoši attīstošu darbu runas un valodas traucējumu, skaņu izrunas traucējumu, disgramatismu, kā arī runas tempa un ritma traucējumu novēršanai.

Atkarībā no runas un valodas traucējuma veida, logopēds sastāda terapijas plānu, kurā iekļauj individuālu darbu nodarbībās, kā arī ieteikumus vecākiem, darbam mājās.

Jautājumi par logopēda nodarbībām

Ar kāda vecuma bērniem strādā mūsu logopēdi?

Mūsu Logopēdi strādā ar dažāda vecuma bērniem, sākot no 3 gadu vecuma, līdz skolas vecuma bērniem, kā arī pusaudžiem.

Kādās valodās strādā mūsu logopēdi?

Mūsu daudzveidīgā un profesionālā logopēdu komanda strādā ar dažāda vecuma bērniem latviešu, krievu un angļu valodā.

Kā skaņu izrunas traucējumi var ietekmēt bērna komunikāciju?

Skaņu izrunas traucējumi var radīt apstākļus, kuros bērns izjūt diskomfortu, noslēdzas un nevēlas komunicēt ar apkārtējiem, it īpaši, ar saviem vienaudžiem.

Vai ir jāgaida noteikts vecums, lai vērstos pie logopēda?

Ir vērts apmeklēt speciālistu, negaidot konkrētu vecumu. Logopēds konsultācijā novērtēs bērna valodu, sniegs ieteikumus un atbildēs uz jūsu jautājumiem.

Kā logopēds var palīdzēt manam bērnam?

Logopēds palīdz bērnam papildināt vārdu krājumu, uzlabot valodas sapratni, novērst skaņu izrunas, lasīšanas un rakstīšanas traucējumus, mazināt disgramatismus runā (nepareizu vārdu secību teikumos, nepareizi lietotas dzimtes, skaitļus un locījumus), attīstīt komunikācijas prasmes, kā arī strādā ar fonemātisko uztveri, ja bērns jauc līdzīgi skanošas skaņas, piemēram, S-Z, K-G, L-R, Č-Ķ un citas.

Kā rīkoties tālāk?

  1. Apskati mūsu pakalpojumu cenrādi – šeit
  2. Pieraksties logopēda nodarbībai vēlamajā laikā – šeit
Bērnu logopēds - Cik daudz vārdus bērnam vajadzetu runat?

Atsauksmes

Ko par mūsu logopēdiem saka klienti?

Profesionāla un patīkama pieeja! Progress dzirdams pēc katras nodarbības. Kā arī pieejams ļoti ērts elektroniskais pieraksts.

Romans Timšāns

Nodarbības ir labi pārdomātas un strukturētas. Pozitīva atmosfēra. Mans dēls gūst panākumus skaņu izrunā un teikumu veidošanā.

Olga Tarasova

Paldies par profesionālu darbu! Paldies, ka nodrošiniet attālinātas nodarbības, tas ir ļoti ērti, ietaupa gan laiku, gan resursus.

Anita Frismute