Grozs

No products in the cart.

Uzdevumu krājums lasītprasmei un izlasītā izpratnei

2,69 

Kategorijas: ,

Materiālu izmanto darbā ar bērniem, kuri apgūst un nostiprina lasītprasmi un rakstītprasmi. Materiāls paredzētas bērniem no 5 līdz 9 gadu vecumam.

Materiāls paredzēts

  1. Lasītprasmes apguvei;
  2. Lasīšanai ar izpratni;
  3. Vārdu dalīšanai zilbēs un zilbju skaita noteikšanai vādros;
  4. Skaņu saklausīšanai un rakstīšanai;
  5. Divskaņu saklausīšanai vārdos;
  6. Lasīšanas un rakstīšanas traucējumu korekcijai;

Materiāls sastāv no trīsdesmit vienas PDF A4 formāta lapas.

Materiāla pielietojums

Materiāls būs ļoti noderīgs bērniem, kuri lasa bez teksta izpratnes. Uzdevumu klrājumā ir vairāki uzdevumi, kuri paredzēti izlasītā izpratnei un izslēdz minēšanas faktoru. Noderīgs būs uzdevums, kurā ir dots attēls un trīs vārdi, dotajos vārdos burti ir samainīti vietām vai aizstāti ar līdzīgi skanošu skaņu. Piemēram, dots attēls ar maizi un trīs atbilžu varianti – MAISE, MAĪZE, MAIZE. Bērnam ir jālasa ievērojot burtu pozīcijas jāatrot pareizi uzrakstītais vārds.

Digitālajā materiālā ir uzdevumi, kur jāizlasa teikums, jāsalīdzina ar attēlu un jāatzīmē pareizi vai nepareizi. Krājumā ir iekļauti arī krustvārdu mīklu tipa uzdevumi, burtu jūkļi un citi uzdevumi, kuri palīdzēs attīstīt lasītprasmi un rakstītprasmi.

Materiāls piemērots darbam logopēda vai audiologopēda nodarbībās, pirmsskolā, sākumskolā pirmās klases bērniem kā arī darbam mājās. Materiālu var izmantot kā darba lapas vai kartīšu materiālu.

Materiāla tips

Darba lapas