Grozs

No products in the cart.

MyoTape Sport – teipi, kas veicina elpošanu caur degunu sporta aktivitāšu laikā

23,99 

  • Uzlabo elpošanas efektivitāti un skābekļa apgādi;
  • stiprina elopošanas muskulatūru;
  • palīdz ātrāk atjaunoties pēc treniņa;
  • samazina elpceļu kairinājums un slodzes izraisītas astmas.

Ir noliktavā

Kategorijas:

Paaugstiniet savu sportisko sniegumu, izmantojot MyoTape sport, teipi, kas veicina eplošanu caur degunu sporta aktivitāšu laikā. Tie ir izstrādāts, lai optimizētu elpošanas efektivitāti fizisko aktivitāšu laikā. Izgatavoti no hipoalerģiskas kokvilnas un ādai draudzīgas līmvielas, MyoTape sport iztur intensīvu treniņu izaicinājumu, pielīpot pie sviedriem klātas ādas.

Izmantojot MyoTape sport, izbaudiet priekšrocības, ko sniedz zinātniski pamatota elpošana caur degunu. Pāreja uz elpošanu caur degunu var nodrošināt lielāku skābekļa uzņemšanu, spēcīgākus elpošanas muskuļus, ātrāku atjaunošanos pēc slodzes, kā arī samazināt elpceļu kairinājumu vai slodzes izraisītu astmu. MyoTape Sport ļauj praktizēt plaši pazīstamo Oxygen Advantage (skābekļa priekšrocību) tehniku, padarot treniņus efektīvākus. Lentes dizains sniedz arī iespēju viegli sazināties un uzņemt šķidrumu, nodrošinot, ka visu treniņa laiku jūs pavadāt maksimāli efektīvi.

Uzlabojiet savu sniegumu un atjaunošanos pēc treniņa, izmantojot MyoTape sport elpošanu caur degunu veicinošo lenti sportam. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis sportists vai fitnesa entuziasts, MyoTape nodrošina izmaiņas, kas veicina efektīvāku elpošanu un labākus sportiskos sasniegumus. 

MyoTape Large izmēri: ārmalu izmērs – 50 mm augsts x 70 mm plats. Atvērums lūpām – 16 mm augsts x 40 mm plats.

Svars 0,10 kg
Dimensijas 27 × 24 × 1 cm
Piegāde

2 – 3 darba dienās