Varavīksnes bloki

44,99 

Šī varavīksne ir vienkārša un tai pat laikā unikāla sistēma, lai veidotu konstrukcijas, piramīdas, mājas un sētas. Rotaļlietas pamata ideja ir palīdzēt bērnam apgūt pamata ģeometrijas un matemātikas prasmes, izpētīt fizikas koncepcijas, kas attiecas uz reālām konstrukcijām, piemēram, tiltiem vai arkām.

Ir noliktavā

SKU: 78790 Kategorijas:

Apraksts

Bajo varavīksne sastāv no 21 elementa, kas veido sešas varavīksnes arkas. Šī varavīksne ir vienkārša un tai pat laikā unikāla sistēma, lai veidotu konstrukcijas, piramīdas, mājas un sētas. Rotaļlietas pamata ideja ir palīdzēt bērnam apgūt pamata ģeometrijas un matemātikas prasmes, izpētīt fizikas koncepcijas, kas attiecas uz reālām konstrukcijām, piemēram, tiltiem vai arkām. Varavīksne un tās klucīši lieliski arī noderēs krāsu apguvei, palīdzēs bērnam attīstīt un pilveidot acu- roku koordināciju, loģisko domāšanu un iztēles spējas.

Krāsa

Bajo rotaļlietas ir krāsotas tikai ar sertificētām netoksiskām krāsām no dabīgām sastāvdaļām, kas atbilst ES drošības standartam (EN71) un ASV normām. Koksnes aizsardzībai izmanto plašu ūdens bāzes krāsu klāstu, kā arī dabīgu eļļu.

Materiāls

Bajo rotaļlietu izgatavotāji izmanto rūpīgi atlasītus augstas kvalitātes materiālus no sertificētiem vietējiem piegādātājiem, kuri ievēro Eiropas koksnes ražošanas ekostandartus. Izmantotie koksnes veidi ir bērzs, platāns, dižskābardis, ozols, riekstkoks un citi.

Kvalitāte

Bajo rotaļlietas atbilst visiem ES un ASV standartiem un prasībām attiecībā uz rotaļlietu drošību (Direktīva 2009/48/EK un REACH regulas) materiālu, ražošanas un marķējuma ziņā. Bajo izmanto tikai drošas, sertificētas, netoksiskas krāsas uz dabīgu komponentu bāzes, kas atbilst ES drošības standartam (EN71) un ASV normām. Izmantoti tikai rūpīgi atlasīti augstas kvalitātes materiāli no sertificētiem vietējiem piegādātājiem, kuri ievēro Eiropas ekostandartus koksnes ražošanā. Katrs produkts tiek pārbaudīts ar rokām, lai nodrošinātu augstāko preces kvalitāti.

Papildu informācija

Svars 0,3 kg
Dimensijas 35 × 28 × 7 cm
Rotaļlietas Izmērs

30 x 15 x 2.5 cm

Ieteicamais vecums

18 + mēneši