Lauku sētas iemītnieki

49,99 

Ir noliktavā

SKU: 25220 Kategorijas:

Apraksts

Bajo lauku sēta sastāv no 14 mājdzīvnieku figūriņām. Šīs komplekts lieliski noderēs, lai attīstītu bērna runas, valodas sapratnes, atdarināšanas un lomu spēles prasmes.

Kā mēs izmantojam lauku sētas iemītniekus?
  • Nosaucam dzīvnieku nosaukumus, izrunājam lēni un skaidri, esam bērna acu līmenī, lūdzam bērnu parādīt vai iedot konkēto dzīvnieku.
  • Papildus šai spēlei izmantojam dzīvnieku kartītes, katrai dzīvnieka figūriņai jāpievieno atbilstoša kartīte.
  • Mācāmies dzīvnieku skaņu atdarinājumus, veidojam skaņas un dzīvnieka asociācijas.
  • Dzīvnieku figūriņām piemkelējam atbilstošas kartītes ar konkrētā dzīvnieka pārtiku vai dzīvesvietu, veidojam teikumus un stāstījumus.
  • Izspēlējam dažādas lomu spēles un lauku sētas ikdienas situācijas.
Krāsa

Bajo rotaļlietas ir krāsotas tikai ar sertificētām netoksiskām krāsām no dabīgām sastāvdaļām, kas atbilst ES drošības standartam (EN71) un ASV normām. Koksnes aizsardzībai izmanto plašu ūdens bāzes krāsu klāstu, kā arī dabīgu eļļu.

Materiāls

Bajo rotaļlietu izgatavotāji izmanto rūpīgi atlasītus augstas kvalitātes materiālus no sertificētiem vietējiem piegādātājiem, kuri ievēro Eiropas koksnes ražošanas ekostandartus. Izmantotie koksnes veidi ir bērzs, platāns, dižskābardis, ozols, riekstkoks un citi.

Kvalitāte

Bajo rotaļlietas atbilst visiem ES un ASV standartiem un prasībām attiecībā uz rotaļlietu drošību (Direktīva 2009/48/EK un REACH regulas) materiālu, ražošanas un marķējuma ziņā. Bajo izmanto tikai drošas, sertificētas, netoksiskas krāsas uz dabīgu komponentu bāzes, kas atbilst ES drošības standartam (EN71) un ASV normām. Izmantoti tikai rūpīgi atlasīti augstas kvalitātes materiāli no sertificētiem vietējiem piegādātājiem, kuri ievēro Eiropas ekostandartus koksnes ražošanā. Katrs produkts tiek pārbaudīts ar rokām, lai nodrošinātu augstāko preces kvalitāti.

Papildu informācija

Svars 0,3 kg
Dimensijas 26 × 26 × 7 cm