Aitu Puzle

39,99 

Ir noliktavā

SKU: 97370 Kategorijas:

Apraksts

Mazajiem patiks šī koka puzle ar septiņām aitām. Puzles mērķis-izņemt aitas ārā un atrast, katrai aitiņai savu māju. Aitas var sarindot sākot ar mazāko līdz lielākajai, apgūt pirmās skaitīšanas prasmes, likt vienu uz otras un, protams, spēlēt fermas ikdienu. Puzle ir izgatavota no ilgtspējīga masīvkoka, šīs koka aitas ir gludas, siltas un taustei patīkamas. Aitu salikšana attīstīs bērna veiklību, acu- roku koordināciju, palīdzēs apgūt jēdzienus- liels, ielāks, mazs un mazāks, kā arī mudinās dalīties un mainīties, ja spēlējas ar brāli vai māsu.

Krāsa

Bajo rotaļlietas ir krāsotas tikai ar sertificētām netoksiskām krāsām no dabīgām sastāvdaļām, kas atbilst ES drošības standartam (EN71) un ASV normām. Koksnes aizsardzībai izmanto plašu ūdens bāzes krāsu klāstu, kā arī dabīgu eļļu.

Materiāls

Bajo rotaļlietu izgatavotāji izmanto rūpīgi atlasītus augstas kvalitātes materiālus no sertificētiem vietējiem piegādātājiem, kuri ievēro Eiropas koksnes ražošanas ekostandartus. Izmantotie koksnes veidi ir bērzs, platāns, dižskābardis, ozols, riekstkoks un citi.

Kvalitāte

Bajo rotaļlietas atbilst visiem ES un ASV standartiem un prasībām attiecībā uz rotaļlietu drošību (Direktīva 2009/48/EK un REACH regulas) materiālu, ražošanas un marķējuma ziņā. Bajo izmanto tikai drošas, sertificētas, netoksiskas krāsas uz dabīgu komponentu bāzes, kas atbilst ES drošības standartam (EN71) un ASV normām. Izmantoti tikai rūpīgi atlasīti augstas kvalitātes materiāli no sertificētiem vietējiem piegādātājiem, kuri ievēro Eiropas ekostandartus koksnes ražošanā. Katrs produkts tiek pārbaudīts ar rokām, lai nodrošinātu augstāko preces kvalitāti.

Papildu informācija

Svars 0,3 kg
Dimensijas 35 × 28 × 7 cm
Materiāls

Koks

Krāsa

Dabīga. EN71 Sertificēts

Kvalitāte

Atbilst 2009/48/EC direktīvām un REACH regulai