Aita un jēriņš

24,99 

Ir noliktavā

SKU: 31130 Kategorijas:

Apraksts

Šī ir vienkārša spēle, kurā caur caurumiem tiek izvilktas krāsainas aukliņas. Bērni var sašņorēt auklas, izveidotu dažādus rakstus, piemēram, krustiņus vai svītriņas. Aukliņu rotaļlietas lieliski attīsta bērna smalko motoriku. Šūšanas kustības, auklas turēšana, diega ievēršana un izvilkšana palīdz rokai sagatavoties pareizam zīmuļa satvērienam un trenēt rakstīšanai nepieciešamās prasmes.

Krāsa

Bajo rotaļlietas ir krāsotas tikai ar sertificētām netoksiskām krāsām no dabīgām sastāvdaļām, kas atbilst ES drošības standartam (EN71) un ASV normām. Koksnes aizsardzībai izmanto plašu ūdens bāzes krāsu klāstu, kā arī dabīgu eļļu.

Materiāls

Bajo rotaļlietu izgatavotāji izmanto rūpīgi atlasītus augstas kvalitātes materiālus no sertificētiem vietējiem piegādātājiem, kuri ievēro Eiropas koksnes ražošanas ekostandartus. Izmantotie koksnes veidi ir bērzs, platāns, dižskābardis, ozols, riekstkoks un citi.

Kvalitāte

Bajo rotaļlietas atbilst visiem ES un ASV standartiem un prasībām attiecībā uz rotaļlietu drošību (Direktīva 2009/48/EK un REACH regulas) materiālu, ražošanas un marķējuma ziņā. Bajo izmanto tikai drošas, sertificētas, netoksiskas krāsas uz dabīgu komponentu bāzes, kas atbilst ES drošības standartam (EN71) un ASV normām. Izmantoti tikai rūpīgi atlasīti augstas kvalitātes materiāli no sertificētiem vietējiem piegādātājiem, kuri ievēro Eiropas ekostandartus koksnes ražošanā. Katrs produkts tiek pārbaudīts ar rokām, lai nodrošinātu augstāko preces kvalitāti.

Papildu informācija

Svars 0,3 kg
Dimensijas 26 × 26 × 7 cm